EElektrikCad9 ( Xp,Vista, Windows 7 , 8 ve 10' ile Uyumlu)

indir1

Web sitesi için Son Güncelleme  04 Kasım 2016.

Programın deneme sürümünü (demo) indirmek için yukarıdaki  indir linkine tıklayın ve indirin.

Eğer WinXp sonrası bir sürüme sahipseniz  Windows 7 , 8 ve 10 için Sistem Ayarı  videosunu mutlaka izleyin ve oradaki ayarı yapın.

Xp sonrası sürümler bilgisayarınıza zarar verebilir mesajı vermektedir. Dosya aslında bilgisayarınıza zarar vermez. Virüs taramasından sonra yükleyebilirsiniz. Eğer içiniz rahat etmez ise aşğıdaki linklerden birini indirin ve indirdiğiniz dosyayı açtıktan sonra setup.exe yi çalıştırın.

indir2

indir3

 

Daha önce bu programı kurduysanız denetim masası-program ekle kaldır' dan programı kaldırınız ve C:\Program Files altındaki ElektrikCad dizinini siliniz. İndirdiğiniz kur dosyasını çalıştırıp kurunuz.

Başlat-Programlar-ElektrikCad9 Programını çalıştırın. Başlangıç olarak Dosya Menüsündeki mimari çağır komutu ile  C:\Program Files\ElektrikCad\PlanProje dizinindeki dwg uzantılı mimari dosyalarını açıp kullanabilirsiniz. Bir Proje Çizim Videolarındaki çizimleri yapabilirsiniz.

ElektrikCad Yardım

Program açıkken F1 tuşu ile yardım  karşınıza gelecektir.Eğer yardımı çalıştırdığınızda içi boş geliyorsa ElektrikCad.chm dosyası üzerindeyken fare ile sağ tıklayıp özellikler penceresinden engellemeyi kaldır komutunu kullanınız.